Najnovije

Unutarstranački izbori

Predsjednica ŽO HDZ-a Karlovačke županije Nada Murganić istaknula je svoju kandidaturu za predsjednicu županijske organizacije na predstojećim unutarstranačkim izborima. Uz našu predsjednicu, svoje kandidature za potpredsjednike su istaknuli i dosadašnji potpredsjednici Jure Katić, Alen Halar, Branko Zoretić te Anđelka Salopek. Objavu prenosimo u cijelosti

“Drage stranačke kolegice i kolege pred nama su unutarstranački izbori u lokalnim i područnim organizacijama Hrvatske demokratske zajednice. I ovog puta kandidirala sam se za predsjednicu ŽO HDZ-a Karlovačke županije. Uz mene kao kandidatkinju za predsjednicu, svoju kandidaturu za potpredsjednike su istaknuli i moji dragi kolege Jure Katić, Alen Halar, Branko Zoretić i Anđelka Salopek. I u ove izbore kao i sve dosad ulazimo kao tim, a moje dugogodišnje radno i životno iskustvo me je naučilo da se najbolje i najkvalitetnije stvari događaju kada iza njih stoji kvalitetan tim ljudi.Naša županijska organizacija je jedna od najjačih i najaktivnijih organizacija u RH, a sve zahvaljujući Vama, dragi ljudi koji ste tu svaki dan i koji marljivo radite za dobrobit svih nas zajedno. Hvala i predsjedniku HDZ – Hrvatske demokratske zajednice Andreju Plenkoviću na potpori koju pruža kako našoj županijskoj organizaciji tako i meni i mojem timu u nadolazećim unutarstranačkim izborima. Hvala Vam na dosadašnjoj potpori te Vas pozivam da izađete na izbore 17.listopada i da birate u duhu demokratičnosti.”

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa * (obavezno)